Fostul președinte al PNL, Crin Antonescu, a declarat că nu a văzut, în 36 de ani, atâta „impostură, nerușinare și josnicie” în tabăra liberalilor, subliniind că întrunirea de duminică este „congresul trădătorilor”.
Posted inPolitica
Fostul președinte al PNL, Crin Antonescu, a declarat că nu a văzut, în 36 de ani, atâta „impostură, nerușinare și josnicie” în tabăra liberalilor, subliniind că întrunirea de duminică este „congresul trădătorilor”.