Lucian Bode, mesaj dur pentru Bolojan: ”Nu am niciun motiv să demisionez. Un partid care își exclude criticii își pregătește eșecul în surdină”

Lucian Bode i-a transmis lui Ilie Bolojan un mesaj dur, după ce i s-a cerut demisia din partid până luni, la ora 12.00. Fostul secretar general al PNL a afirmat că noua viziune liberală începe cu ultimatumuri şi se încheie cu ameninţarea excluderii celor care îndrăznesc să aibă o altă opinie și a subliniat că ”NU am niciun motiv să demisionez”.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *