Guvernul PSD a anunțat scăderea numărului de ministere de la 16 la 14. Prin urmare, viitorul Guvern va renunța la două ministere care cel mai probabil vor fi comasate cu alte instituții.
Posted inPolitica
Guvernul PSD a anunțat scăderea numărului de ministere de la 16 la 14. Prin urmare, viitorul Guvern va renunța la două ministere care cel mai probabil vor fi comasate cu alte instituții.