Două femei au murit după ce au fost spulberate pe trecerea de pietoni. Șoferul a fugit de la locul tragediei

O tragedie cumplită a zguduit comunitatea din Newark, statul american New Jersey, după ce două femei și-au pierdut viața în urma unui accident rutier produs pe o trecere de pietoni. Victimele se întorceau acasă după o petrecere, când au fost lovite violent de un autoturism al cărui șofer a părăsit locul accidentului imediat după impact.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *