Adrian Veștea: „Vreau să fie foarte clar: nu îmi depun mandatul de premier desemnat.”

Premierul desemnat Adrian Veștea a transmis un mesaj ferm după ședința conducerii Partidului Național Liberal, în care a clarificat că nu intenționează să își depună mandatul și că va continua demersurile pentru formarea unui nou guvern.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *