Dungaciu (AUR), despre votul de joi din Parlament: „N-avem cum să susținem un guvern din care nu facem parte”

Dan Dungaciu, a declarat, într-un interviu la Realitatea PLUS, că partidul își menține poziția exprimată în ceea ce privește votul pentru guvernul Veștea.Prim-vicepreședintele AUR a adăugat că formațiunea politică nu intenționează să susțină un guvern din care nu face parte. În plus, acesta a sugerat că parlamentarii formațiunii ar putea părăsi sala la votul programat în Parlament.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *