Adrian Veștea, după negocierile cu George Simion: ”Vom merge la învestire în această seară”-VIDEO

Premierul desemnat, Adrian Veștea, a ajuns luni seară, la sediul AUR, unde discută cu George Simion despre soarta guvernului său, înainte de votul în Parlament. Această întâlnire are loc la numai câteva ore, după ce liderul suveranist a anunțat că parlamentarii AUR nu vor vota Guvernul Veștea.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *