Alexandru Rogobete: ”Domnule Bolojan, opriți-vă! România nu este sat fără câini. Oamenii acestei țări merită mai mult decât spectacol politic”

Alexandru Rogobete, deputat PSD și fost ministru al Sănătății, a lansat vineri un val de critici dure la adresa lui Ilie Bolojan, care a blocat negocierile privind desemnarea unui nou premier și a facut apel la responsabilitate și la accelerarea procesului decizional, afirmând că România traversează o perioadă de blocaj instituțional și de instabilitate politică.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *