Româncă, acuzată că a otrăvit doi bărbați în Marea Britanie. Acționa alături de iubitul său

O româncă în vârstă de 31 de ani este cercetată de autoritățile din Marea Britanie într-un dosar complex, în care este acuzată că, împreună cu partenerul său, ar fi pus la cale o schemă prin care mai mulți bărbați erau drogați și apoi jefuiți. Potrivit anchetatorilor britanici, doi dintre aceștia și-au pierdut viața, iar alți doi ar fi supraviețuit după ce li s-ar fi administrat aceeași substanță.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *